Zijn jullie nog op zoek naar een Persoonlijke Assistent in de regio Rotterdam, dan ben je bij Proost Bruiloften aan het goede adres! Met mijn kantoor aan de Leeghwaterstraat in Sliedrecht, ben je er vanuit Rotterdam binnen dertig minuten.  Via de A16 (Rotterdam/Dordrecht), kun je de afslag richting Gorinchem-Nijmegen nemen. Vervolgens op de A15 neem je afslag 24 (Sliedrecht west) en vanaf daar is het nog tien minuten rijden. Willen jullie met de trein komen? Ook dat is heel goed te doen. Mijn kantoor zit slechts een kwartier lopen vanaf het station in Sliedrecht. Mochten jullie het prettiger vinden om af te spreken in een vertrouwde omgeving dan kom ik graag bij jullie langs. Of dit nu op werk, thuis, of ergens is waar voor jullie het beste uitkomt! En ook online een kennismakingsgesprek is mogelijk.   

Doordat ik een lange tijd gewoond en gewerkt heb in Rotterdam, weet ik vele leuke locaties en leveranciers te vinden in de bruisende stad. Niet alleen Rotterdam heeft veel moois te bieden voor bruiloften. Ook om de grote stad heen zijn prachtige locaties. Zo is er genoeg keus voor jullie bruiloft.   

Niet alleen ben ik beschikbaar als persoonlijke assistent, maar ik ben ook inzetbaar voor andere diensten! De volgende diensten bied ik aan:   

  • Ceremoniemeester: Om op jullie trouwdag alles uit handen te kunnen geven en een ontzorgde dag te hebben.  
  • Weddingplanner: Voor het uit handen geven van de organisatie van de gehele bruiloft en uitkijken naar een prachtig verzorgde bruiloft.   
  • Adviesgesprekken: Om antwoord te geven op alle brandende vragen die jullie hebben en jullie te helpen om op een efficiënte manier aan de slag te kunnen met het plannen van jullie bruiloft.   
  • Huwelijksaanzoeken: Om een prachtig aanzoek te organiseren, waarbij jullie beide een aanzoek hebben om nooit te vergeten.   

Via de linkjes kom je meer te weten over wat de verschillende pakketten inhouden. Ook vind je meer informatie over hoe ik jullie van dienst kan zijn.   

Benieuwd naar wat ik allemaal voor jullie kan betekenen? Maak dan snel een afspraak! Een kennismakingsgesprek is geheel vrijblijvend en een kopje koffie of thee staat klaar.